Poslední náplň prádla do pračky je do 18:00 hodin, aby bylo do 20:00 hotovo.

V naší samoobslužné prádelně máte k dispozici 3 prádelní stroje a 3 sušičky. Pračky jsou opatřeny mincovníky vlevo a sušičky vpravo.

K praní potřebujete mince hodnoty 50, 20, 10 Kč

Náplň jedné pračky je maximálně 10 kg, nebo do 3/4 bubnu. Náplň sušičky záleží na druhu prádla, čím větší a silnější prádlo, tím je delší doba sušení.

Nejprve naplňte buben pračky a zavřete dvířka, poté vyberte program , nebo použijte základní, který je přednastaven. Prací gel a aviváž je v ceně . Dávkuje se automaticky, není potřeba nic přidávat. Pračka vlevo u okna je bez aviváže. Poté vkládejte mince do mincovníku , pomalu po jedné, až do hodnoty, kterou ukazuje displej. Když bude praní zaplacené, ukáže se na displeji přibližný čas doby praní.

Čas doby praní je orientační, vždy záleží na množství a druhu prádla. Pokud se na displeji neukazuje čas, ale vodorovné čárky, znamená, že se ohřívá voda a čas praní stojí.

Základní prací program je “A” 40°C bez předpírky za 150,-Kč

Program s předpírkou je “B” možnost volby 30°C/ 40°C/ 60°C/ 90°C cena 170,-Kč – 190,-Kč

Program s předpírkou a mácháním navíc je “C” možnost volby 30°C/ 40°C/ 60°C/ 90°C cena 210,-Kč

Symbol praní vanička podtržená čarou – znamená méně ždímání.

Sušení je za 50,-Kč / 30 minut . Pokud máte pocit, že bude potřeba více času na sušení ( deky , polštáře, ložní prádlo) , můžete rovnou přidat mince 10,- nebo 20,- a přičtou se minuty navíc. Je zde také volba teploty sušení. Pokud máte jemné prádlo, radši uberte teplotu sušení.